Partneriai ir rėmėjai:
  • http://www.manofm.lt
  • http://www.hotfm.lt
  • http://www.animal.lt
  • http://www.k-9.lt
  • http://www.champ-europe.com
  • http://www.rolandaszeimys.lt
  • http://www.stovyklos.net
  • http://www.kedainiugrudai.lt
  • http://www.kobushi.lt
  • http://www.kika.lt
Paremkite beglobius gyvūnus:


X-osios kinologijos stovyklos kronika [atnaujinta 2013 08 25 12:21]

PIRMOJI DIENA (liepos 1 d.):

Kyla stovyklos vėliavos, Rūtos bazė pasitinka naujus stovyklautojus. Šypsenos, nauji ir pažįstami veidai, nušviečia stovyklavietę skaidria šviesa. Atvykusius kinologus pasitinka muitininkai, apieškomos mašinos, randama kontrabandos, rašomos baudos. Išpirkus baudas, stovyklautojai įsikuria į namelius, apgyvendina savo šunis ir ruošiasi stovyklos atidarymui. Vėliau instruktoriams supažindinus su taisyklėmis, kinologų laukia garuojanti vakarienė, o po jos vakaro renginys. Daug šviesų, daug ir geros muzikos, daug žaidimų ir rėmėjų prizų. Vakarą vainikuoja šarados bei grupių prisistatymai. Vėliau, žvakių šviesoje, dalinamąsi suneštiniu maistu bei dienos įspūdžiais.

ANTROJI DIENA (liepos 2 d.):

Antroji stovyklos diena prasidėjo mankšta. Įdomiausia buvo instruktoriaus Vytauto Gustaičio paskaita apie pėdsekystę bei dresavimo būdus, ieškant narkotikų, sprogstamųjų medžiagų ar lavonų. Vėliau, po pietų, laukė sportiniai žaidimai, kai pasiskirstę komadomis, vadovaujant teisėjui, pradėjome žaisti tinklinį. Kova buvo įtempta, laukė vakarienė, todėl pratęsimą pasilikome kitai dienai.Tačiau labiausiai laukiame vakaro renginių, kurie žada malonias staigmenas ir nuostabų laiką.

TREČIOJI DIENA (liepos 3d.):

Prasidėjo rytine treniruote su šunimis. Po jos, papusryčiavę, išsiruošėme į visos dienos (30km) žygį po nuostabias Molėtų apylinkes. Pasiėmę savo keturkojus bičiulius bei gidą, pradėjome keliauti per mišką,ežero pakrantėmis Juodųjų Lakajų link. Nuostabi kompanija traukianti dainas ir pasakojanti anekdotus, oras kaip užsakytas, o vandens skaidrumas! Priėję finišo tiesiąją, nėrėme į tobulą ežero vandenį, maudėme savo šunis bei pietavome. Vėliau laukė žygis atgal, stovyklavietės link. Grįžusių laukė garuojanti vakarienė bei vakaro renginys.

KETVIRTOJI DIENA (liepos 4d.):

Prasidėjo šiek tiek vėliau nei įprastai. Kaip ir pagal programą, dieną pradėjome skaniais pusryčiais. Vėliau, pasiėmę šunis, mokėmės parodomąją programą, kurią turėsime atlikti Molėtų mieste. Papietavus, laukė tinklinio pratęsimas, kurio metu, per įtemptą žaidimą, laimėjo ''Super M'' komanda, sausai apdėjus ''Dar nesugalvojau''. Vėliau,prasidėjo įsimintiniausias vakaras per visas keturias dienas. Jis prasidėjo nuo protmūšio. intriguojantys ir įdomūs klausimai, komandų vieningumas bei vertintojų objektyvumas, leido pergalę išplėšti vienai iš šešių komandų bei gauti  prizus. Tuo vakaro programa nesibaigė. Prisijungus mūsų mažiesiems svečiams, stovyklautojams ''Miškinukams'', prasidėjo karaokė programa, kurios metu komisija rinko geriausiai dainuojančias komandas. Visi rodė savo balso sugebėjimus, stengėsi atlikti kuo įmantresnius šokio judesius, virė įnirtinga kova, bet tvirtu komisijos nusprendimu, laimėjo Eglės ir Kamilės duetas, kuris buvo paskelbtas kaip vakaro geriausiasis bei įteikti smagūs prizai.

PENKTOJI DIENA (liepos 5d.):

Prasidėjo diena be šunų. Anksti kėlėmės, papusryčiavome ir išsiruošėme plaukti baidarėmis. Maršrutas prasidėjo Baltaisiais Lakajais, daug kam buvo naujiena plaukti ežeru, nes tai reikalavo daugiau jėgų, nei plaukiant upe. Pusiaukelėje sustojome papietauti ir atsigaivinti. Pailsėję tęsėme savo kelionę Juodaisiais Lakajais. Įsitikinome, kodėl ežeras gavo tokį vardą, vanduo buvo neįprastai juodas. Mažiausia mūsų šturmanė pavargo ir užmigo, todėl keletas dalyvių pasiklydo . Maršrutą užbaigėme upe Lakaja, kur nuvirtę medžiai neleido užsnūsti ir visi pasitikrino savo „vairavimo“ įgudžius. Grįžus, tie kurie dar turėjo jėgų išvažiavo į šventę Molėtuose, o likusieji dienos įspūdžius aptarė prie vaišių stalo.

 

ŠEŠTOJI DIENA (liepos 6d.):

Šeštoji diena prasidėjo su puikia nuotaika. Pabėgioję su šunimis rytinį krosą ir padarę lengvą mankštelę, ėjome pusryčiauti. Susibūrę prie valgyklos durų, laukėme to, visiems stovyklautojams stebuklingo garso, kai atsidaro valgyklos durys. Skaniai pavalgę, ėjome ruoštis pratyboms su šunimis. Šį kartą buvo labai intensyvi treniruotė- dirbome ne tik bendrąjį paklusnumą bet ir specialiuosius pratimus. Pasistiprinę, galėjome pailsėti. Kas ėjo maudyti šunis, kas numigti, o kai kurie tiesiog šnekučiavosi ir gėrė ,,Nuaro arbatėlę‘‘. Antroji dresūros dalis buvo pasiruošimas pasirodymui Molėtuose. Pasimokinus žygiuoti ir pakartojus pasirodymą, vyriausiasis treneris Vytautas Gustaitis pravedė teorinę paskaitą apie gynimo apsaugą. Vėliau sekė ir praktika, kurioje kiekvienas norintysis galėjo išbandyti savo sugebėjimus. Be to dar buvo galima išvysti, kaip dirba vyr. trenerio mokinė Kamilė su savo tarnybiniu šuniu Toriu. Atvėsus orui, teorinę paskaitą pratęsėme auditorijoje. Veterinarijos gydytoja Jurgita Gustaitienė skaitė paskaitą, kaip turi atrodyti ir jaustis sveikas šuo, kokios dažniausios problemos atsitinka mūsų keturkojams bičiuliams ir kaip nuo jų apsisaugoti, o vyr. instruktorius rodė vaizdo medžiagą, kaip dirba tarnybiniai šunys kitose šalyse.

 

SEPTINTOJI DIENA (liepos 7d.):

Lygiai 4.30h ryto. Mes žygiuojame lydimi fakelo (kol jis nesudegė) liepsnų. Prie Bebruso ežero kranto mus pasitinka generolas Vytautas su įspūdinga augalota apranga. Visi draugiškai brendame į ežerą sakyti priesaikos ir tada ''savo'' noru pasineriame į vandenį. Vėliau traukiame į diskoteką, pristatome savo pižamas ir pradedame švęsti šventę. Grįžę tikėjomės rasti pusryčius, bet mūsų niekas neįleido, todėl nusprendėme nusnausti. Po kelių valandų poilsio, gurgiančiais pilvais lėkėme į valgyklą. Skaniai papietavę bulvinių blynų su tortu, kibome į darbą. Atsipūtimui, lėkėme pažaisti tinklinio. Galiausiai vakarui įsibėgėję, mes klausėme įdomios paskaitos apie pėdsekystę, vedant mūsų generolui nr.1.

Ekspres žinios:

Vaizdo medžiaga :

Pirmoji diena

Antroji diena

Trečioji diena

Ketvirtoji diena

Ketvirtoji naktis

Penktoji naktis